טיפול 10000

טיפול 10000 לרכב שלכם זה מסוג אותם הדברים שאתם לא יכולים לדחות, שכן מדובר על טיפול שיש לו חשיבות אדירה. ישנן שלוש סיבות עיקריות שבגללן חשוב לבצע טיפולים כאלה, והן:

  1. טיפול בזמן ימנע בלאי
  2. במסגרת טיפול כזה ניתן יהיה לוודא שכל החלקים הקשורים לבטיחות ברכב אכן נמצאים במצב טוב
  3. ניתן יהיה לאתר ולתקן תקלות שונות

המטרה העיקרית היא כמובן להאריך את חיי הרכב ולדעת שתמיד ניסע ברכב בטיחותי, ולכן חשוב כל כך להקפיד אל הנושא הזה ולא מומלץ לדחות את הטיפול.

מה כולל טיפול 10000?

לא כל מי שצריך לעשות לרכב שלו טיפול 10000 מתעניין בנושא ורוצה לדעת מה בדיוק כולל הטיפול, אך האמת היא שמדובר על הרכב שלכם, אתם משלמים על הטיפול ולכן חשוב שתדעו מה הוא כולל. טיפולים שגרתיים לרכב בדרך כלל כוללים:

  • החלפת פילטרים, פלאגים ופלטינות
  • החלפת נוזלי קירור והחלפת נוזלי מים
  • בדיקת שמנים, בדיקה מקיפה כוללת

בנוסף לכל אלה יש עוד מספר בדיקות שחייבות להתבצע, והן:

  1. בדיקת בלמים אחוריים וקדמיים
  2. בדיקת צמיגים ותקינותם
  3. בדיקת רצועות, צינורות וגומיות
  4. בדיקת רצועת טיימינג, נזילות ומצבר

במסגרת הטיפול גם מתבצע כיוון של אורות ומערכות שונות, ובמילים אחרות: הטיפול צריך להיות כמה שיותר רציני, מעמיק ומקיף. חשוב להבין שלפעמים אפילו צמיג שאינו תקין עלול להוביל לאסון, אז מה פתאום שתיקחו את הסיכונים המיותרים האלה אם על ידי בדיקה קצרה ניתן יהיה לאתר את התקלה, לתקן אותה ולהימנע מתאונות מיותרות?

טיפול 10000 חולון

איפה כדאי לעשות את טיפול ה - 10000?

האחריות לרכב היא שלכם כי הוא נמצא בבעלותכם, אך זה כמובן לא אומר שיהיה עליכם לבצע את הבדיקות האלה לבד. אומנם זה נכון שיש מספר בדיקות שכן ניתן לעשות לבד, כמו בדיקת שמן, מים ואוויר בגלגלים, אך את כל שאר הבדיקות אין אפשרות לעשות מחוץ למוסך. לכן, אם גם אתם מחפשים את המקום המושלם שבו ניתן יהיה לעשות לרכב שלכם טיפול 10000 או כל טיפול אחר, דעו שהגעתם לכתובת הנכונה. המוסך שלנו, מוסך פולקסווגן אאודי, קיים כבר יותר מ 45 שנה והוא אחד המוסכים המובילים באזור. איתנו תוכלו להיות בטוחים שנוכל לבצע עבודה יסודית, בעזת הציוד הכי מתקדם שיש ובעזרת אנשי המקצוע המובילים שלנו. אנחנו מכירים את התחום לעומק ומנוסים בו מאוד, כך שלא תהייה תקלה שתיעלם מעינינו. מעבר לכל אלה, אם אתם לחוצים ואין לכם זמן להביא לבד את הרכב למוסך, זה עדיין לא אומר שתצטרכו לדחות את הטיפול. נוכל לשלוח אליכם איש צוות שלנו שייקח את הרכב, יביא אותו למוסך ואחרי הטיפול יחזיר לכם אותו. אנחנו מציעים לכם את שיא הנוחות והמקצועיות בכל מה שקשור לטיפולים שונים לרכב ואתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת. 

אנו מבצעים טיפול 10000 בחולון, בת ים, ראשון לציון, יפו